
1
$2,508.8000
$2,508.8000
5
$2,408.4480
$12,042.2400
10
$2,308.0960
$23,080.9600
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Pasternack |
| Series | - |
| Package | Retail Package |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | Module |
| Frequency | 7.05GHz ~ 10GHz |
| Insertion Loss | 0.1dB |
| Applications | General Purpose |
| Power - Max | 5W |
| Coupling Factor | 20dB |
| Coupler Type | Standard |
| Isolation | 25dB |