
1
$1,635.2000
$1,635.2000
5
$1,569.7920
$7,848.9600
10
$1,504.3840
$15,043.8400
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Pasternack |
| Series | - |
| Package | Retail Package |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | Module |
| Frequency | 12.4GHz ~ 18GHz |
| Insertion Loss | 0.1dB |
| Applications | General Purpose |
| Power - Max | 1.5W |
| Coupling Factor | 20dB |
| Coupler Type | Standard |
| Isolation | 20dB |