
1
$2,004.8000
$2,004.8000
5
$1,924.6080
$9,623.0400
10
$1,844.4160
$18,444.1600
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Pasternack |
| Series | - |
| Package | Retail Package |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | Module |
| Frequency | 26.5GHz ~ 40GHz |
| Insertion Loss | 0.2dB |
| Applications | General Purpose |
| Power - Max | 200W |
| Coupling Factor | 20dB |
| Coupler Type | Standard |