
1
$1,321.6000
$1,321.6000
5
$1,268.7360
$6,343.6800
10
$1,215.8720
$12,158.7200
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Pasternack |
| Series | - |
| Package | Retail Package |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | Module |
| Frequency | 5.85GHz ~ 8.2GHz |
| Insertion Loss | 0.1dB |
| Applications | General Purpose |
| Coupling Factor | 30dB |
| Coupler Type | Standard |