
1
$1,388.8000
$1,388.8000
5
$1,333.2480
$6,666.2400
10
$1,277.6960
$12,776.9600
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Pasternack |
| Series | - |
| Package | Retail Package |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | Module |
| Frequency | 7.05GHz ~ 10GHz |
| Insertion Loss | 0.1dB |
| Applications | General Purpose |
| Coupling Factor | 20dB |
| Coupler Type | Standard |