
1
$1,859.2000
$1,859.2000
5
$1,784.8320
$8,924.1600
10
$1,710.4640
$17,104.6400
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Pasternack |
| Series | - |
| Package | Retail Package |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | Module |
| Frequency | 22GHz ~ 33GHz |
| Insertion Loss | 0.35dB |
| Applications | General Purpose |
| Coupling Factor | 10dB |
| Coupler Type | Standard |