
1
$2,965.9392
$2,965.9392
5
$2,906.6240
$14,533.1200
10
$2,847.2976
$28,472.9760
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Pasternack |
| Series | - |
| Package | Retail Package |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | Module |
| Frequency | 26.5GHz ~ 40GHz |
| Insertion Loss | 0.3dB |
| Applications | General Purpose |
| Power - Max | 100W |
| Coupling Factor | 40dB |
| Coupler Type | Standard |
| Isolation | 25dB |