
1
$1,568.0000
$1,568.0000
5
$1,505.2800
$7,526.4000
10
$1,442.5600
$14,425.6000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Pasternack |
| Series | - |
| Package | Retail Package |
| Product Status | ACTIVE |
| Power (Watts) | 250W |
| Package / Case | N-Type In-Line Module |
| Attenuation Value | 40dB |
| Impedance | 50 Ohms |
| Frequency Range | 0 Hz ~ 8.5 GHz |