
1
$1,414.6832
$1,414.6832
5
$1,386.3920
$6,931.9600
10
$1,358.1008
$13,581.0080
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Pasternack |
| Series | - |
| Package | Retail Package |
| Product Status | ACTIVE |
| Power (Watts) | 50W |
| Package / Case | Module |
| Attenuation Value | 10dB |
| Impedance | 50 Ohms |
| Frequency Range | 600 MHz ~ 6 GHz |