
1
$266.5488
$266.5488
10
$255.8864
$2,558.8640
25
$245.2240
$6,130.6000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Pasternack |
| Series | - |
| Package | Retail Package |
| Product Status | ACTIVE |
| Power (Watts) | 10W |
| Package / Case | SMA In-Line Module |
| Attenuation Value | 3dB |
| Impedance | 50 Ohms |
| Frequency Range | 0 Hz ~ 6 GHz |