
1
$318.0688
$318.0688
10
$305.3456
$3,053.4560
25
$292.6224
$7,315.5600
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Pasternack |
| Series | - |
| Package | Retail Package |
| Product Status | ACTIVE |
| Power (Watts) | 2W |
| Package / Case | 2.92mm In-Line Module |
| Attenuation Value | 6dB |
| Impedance | 50 Ohms |
| Frequency Range | 0 Hz ~ 40 GHz |