
1
$295.6688
$295.6688
10
$283.8416
$2,838.4160
25
$272.0144
$6,800.3600
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Pasternack |
| Series | - |
| Package | Retail Package |
| Product Status | ACTIVE |
| Power (Watts) | 2W |
| Package / Case | 2.92mm In-Line Module |
| Attenuation Value | 30dB |
| Impedance | 50 Ohms |
| Frequency Range | 0 Hz ~ 40 GHz |