
1
$104.1488
$104.1488
25
$98.9408
$2,473.5200
50
$93.7328
$4,686.6400
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Pasternack |
| Series | - |
| Package | Retail Package |
| Product Status | ACTIVE |
| Power (Watts) | 5W |
| Package / Case | N-Type In-Line Module |
| Attenuation Value | 1dB |
| Impedance | 50 Ohms |
| Frequency Range | 0 Hz ~ 3 GHz |