
1
$347.1888
$347.1888
10
$333.3008
$3,333.0080
25
$319.4128
$7,985.3200
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Pasternack |
| Series | - |
| Package | Retail Package |
| Product Status | ACTIVE |
| Power (Watts) | 50W |
| Package / Case | N-Type In-Line Module |
| Attenuation Value | 3dB |
| Impedance | 50 Ohms |
| Frequency Range | 0 Hz ~ 3 GHz |