
1
$2,575.9776
$2,575.9776
5
$2,472.9376
$12,364.6880
10
$2,369.8976
$23,698.9760
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Pasternack |
| Series | - |
| Package | Retail Package |
| Product Status | ACTIVE |
| Impedance | 50Ohm |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| RF Type | SATCOM |
| Operating Temperature | -25°C ~ 65°C |
| Voltage - Supply | 26V ~ 30V |
| Insertion Loss | 0.6dB |
| Frequency Range | DC ~ 43GHz |
| Topology | Absorptive |
| Test Frequency | 43GHz |
| Isolation | 85dB |