
1
$2,217.6000
$2,217.6000
5
$2,128.8960
$10,644.4800
10
$2,040.1920
$20,401.9200
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Pasternack |
| Series | - |
| Package | Retail Package |
| Product Status | ACTIVE |
| Impedance | 50Ohm |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Circuit | SP6T |
| RF Type | SATCOM |
| Operating Temperature | -25°C ~ 65°C |
| Voltage - Supply | 11V ~ 13V |
| Insertion Loss | 0.2dB |
| Frequency Range | 0Hz ~ 18GHz |
| Topology | Absorptive |
| Test Frequency | 18GHz |
| Isolation | 90dB |