
1
$1,330.5600
$1,330.5600
5
$1,277.3376
$6,386.6880
10
$1,224.1152
$12,241.1520
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Pasternack |
| Series | - |
| Package | Retail Package |
| Product Status | ACTIVE |
| Impedance | 50Ohm |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Circuit | SP2T |
| RF Type | General Purpose |
| Operating Temperature | -54°C ~ 85°C |
| Voltage - Supply | 26V ~ 30V |
| Insertion Loss | 0.2dB |
| Frequency Range | 0Hz ~ 18GHz |
| Topology | Absorptive |
| Test Frequency | 18GHz |
| Isolation | 90dB |