
1
$1,713.6000
$1,713.6000
5
$1,645.0560
$8,225.2800
10
$1,576.5120
$15,765.1200
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Pasternack |
| Series | - |
| Package | Retail Package |
| Product Status | ACTIVE |
| Impedance | 50Ohm |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Circuit | SP6T |
| RF Type | SATCOM |
| Operating Temperature | -25°C ~ 65°C |
| Voltage - Supply | 28V |
| Insertion Loss | 0.40dB |
| Frequency Range | 0Hz ~ 26.5GHz |
| Topology | Absorptive |
| Test Frequency | 26.5GHz |
| Isolation | 70dB |