
1
$499.5088
$499.5088
10
$479.5280
$4,795.2800
25
$459.5472
$11,488.6800
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Pasternack |
| Series | - |
| Package | Retail Package |
| Product Status | ACTIVE |
| Impedance | 50Ohm |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Circuit | SPDT |
| RF Type | General Purpose |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Voltage - Supply | 10.2V ~ 13V |
| Insertion Loss | 1dB (max) |
| Frequency Range | 0Hz ~ 18GHz |
| Topology | Absorptive |
| Test Frequency | 18GHz |
| Isolation | 40dB (min) |