
1
$3,001.6000
$3,001.6000
5
$2,881.5360
$14,407.6800
10
$2,761.4720
$27,614.7200
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Pasternack |
| Series | - |
| Package | Retail Package |
| Product Status | ACTIVE |
| Impedance | 50Ohm |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Circuit | SPDT |
| RF Type | General Purpose |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Voltage - Supply | -15V, 5V |
| Insertion Loss | 1.3dB (max) |
| Frequency Range | 10MHz ~ 1GHz |
| Topology | Absorptive |
| Isolation | 80dB |