
1
$6,473.6000
$6,473.6000
5
$6,214.6560
$31,073.2800
10
$5,955.7120
$59,557.1200
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Pasternack |
| Series | - |
| Package | Retail Package |
| Product Status | ACTIVE |
| Impedance | 50Ohm |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Circuit | SPST |
| RF Type | SATCOM |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Voltage - Supply | -15V, 5V |
| Insertion Loss | 3dB (max) |
| Frequency Range | 1GHz ~ 18GHz |
| Topology | Absorptive |
| Isolation | 65dB (min) |