
1
$2,128.0000
$2,128.0000
5
$2,042.8800
$10,214.4000
10
$1,957.7600
$19,577.6000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Pasternack |
| Series | - |
| Package | Retail Package |
| Product Status | ACTIVE |
| Impedance | 50Ohm |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Circuit | SPDT |
| RF Type | General Purpose |
| Operating Temperature | -55°C ~ 85°C |
| Voltage - Supply | 12V |
| Insertion Loss | 0.5dB (max) |
| Frequency Range | 0Hz ~ 12.4GHz |
| Topology | Reflective |
| Test Frequency | 12.4GHz |
| Isolation | 60dB (min) |