
1
$1,142.4000
$1,142.4000
5
$1,096.7040
$5,483.5200
10
$1,051.0080
$10,510.0800
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Pasternack |
| Series | - |
| Package | Retail Package |
| Product Status | ACTIVE |
| Impedance | 50Ohm |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Circuit | SPDT |
| RF Type | General Purpose |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Insertion Loss | 1dB (max) |
| Frequency Range | 30MHz ~ 530MHz |
| Topology | Reflective |
| Isolation | 60dB |