
1
$4,592.0000
$4,592.0000
5
$4,408.3200
$22,041.6000
10
$4,224.6400
$42,246.4000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Pasternack |
| Series | - |
| Package | Retail Package |
| Product Status | ACTIVE |
| Impedance | 50Ohm |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Circuit | SPDT |
| RF Type | Radar |
| Operating Temperature | -20°C ~ 70°C |
| Voltage - Supply | 15V |
| Insertion Loss | 0.5dB (max) |
| Frequency Range | 100MHz ~ 500MHz |
| Topology | Reflective |
| Isolation | 55dB (min) |