
1
$58.2288
$58.2288
25
$55.3168
$1,382.9200
50
$52.4048
$2,620.2400
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Pasternack |
| Series | - |
| Package | Retail Package |
| Product Status | ACTIVE |
| Power (Watts) | 2W |
| Package / Case | SMA In-Line Module |
| Attenuation Value | 3dB |
| Impedance | 50 Ohms |
| Frequency Range | 0 Hz ~ 6 GHz |