
1
$217.2688
$217.2688
10
$208.5776
$2,085.7760
25
$199.8864
$4,997.1600
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Pasternack |
| Series | - |
| Package | Retail Package |
| Product Status | ACTIVE |
| Power (Watts) | 2W |
| Package / Case | SMA In-Line Module |
| Attenuation Value | 3dB |
| Impedance | 50 Ohms |
| Frequency Range | 9 kHz ~ 6 GHz |