
1
$79.5088
$79.5088
25
$75.5328
$1,888.3200
50
$71.5568
$3,577.8400
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Pasternack |
| Series | - |
| Package | Retail Package |
| Product Status | ACTIVE |
| Power (Watts) | 2W |
| Package / Case | SMA In-Line Module |
| Attenuation Value | 2dB |
| Impedance | 50 Ohms |
| Frequency Range | 0 Hz ~ 18 GHz |