
1
$219.5088
$219.5088
10
$210.7280
$2,107.2800
25
$201.9472
$5,048.6800
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Pasternack |
| Series | - |
| Package | Retail Package |
| Product Status | ACTIVE |
| Power (Watts) | 2W |
| Package / Case | N-Type In-Line Module |
| Attenuation Value | 20dB |
| Impedance | 50 Ohms |
| Frequency Range | 500 MHz ~ 2 GHz |