
1
$559.9888
$559.9888
10
$537.5888
$5,375.8880
25
$515.1888
$12,879.7200
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Pasternack |
| Series | - |
| Package | Retail Package |
| Product Status | ACTIVE |
| Power (Watts) | 10W |
| Package / Case | N-Type In-Line Module |
| Attenuation Value | 10dB |
| Impedance | 50 Ohms |
| Frequency Range | 0 Hz ~ 18 GHz |