
1
$123.1888
$123.1888
25
$117.0288
$2,925.7200
50
$110.8688
$5,543.4400
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Pasternack |
| Series | - |
| Package | Retail Package |
| Product Status | ACTIVE |
| Power (Watts) | 2W |
| Package / Case | TNC In-Line Module |
| Attenuation Value | 20dB |
| Impedance | 50 Ohms |
| Frequency Range | 0 Hz ~ 2 GHz |