
1
$154.5488
$154.5488
25
$146.8208
$3,670.5200
50
$139.0928
$6,954.6400
100
$132.9104
$13,291.0400
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Pasternack |
| Series | - |
| Package | Retail Package |
| Product Status | ACTIVE |
| Power (Watts) | 2W |
| Package / Case | SMA In-Line Module |
| Attenuation Value | 40dB |
| Impedance | 50 Ohms |
| Frequency Range | 0 Hz ~ 3 GHz |