
1
$800.8000
$800.8000
10
$768.7680
$7,687.6800
25
$736.7360
$18,418.4000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Pasternack |
| Series | - |
| Package | Retail Package |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | Module, SMA Connectors |
| Frequency | 800MHz ~ 2.5GHz |
| Insertion Loss | 0.5dB |
| Applications | CDMA, GSM, LTE |
| Power - Max | 50W |
| Coupling Factor | 6 ± 1dB |
| Coupler Type | Standard |
| Supplier Device Package | Module |