
1
$2,788.8000
$2,788.8000
5
$2,677.2480
$13,386.2400
10
$2,565.6960
$25,656.9600
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Pasternack |
| Series | - |
| Package | Retail Package |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | Module |
| Frequency | 800MHz ~ 2.5GHz |
| Insertion Loss | 0.3dB |
| Applications | General Purpose |
| Power - Max | 500W |
| Coupling Factor | 40 ± 1dB |
| Coupler Type | Standard |
| Supplier Device Package | Module |