
1
$2,262.4000
$2,262.4000
5
$2,171.9040
$10,859.5200
10
$2,081.4080
$20,814.0800
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Pasternack |
| Series | - |
| Package | Retail Package |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | Module, SMA Connectors |
| Frequency | 20MHz ~ 1GHz |
| Insertion Loss | 0.35dB |
| Applications | General Purpose |
| Power - Max | 200W |
| Coupling Factor | 50 ± 1.5dB |
| Coupler Type | Standard |
| Supplier Device Package | Module |