
1
$4,054.4000
$4,054.4000
5
$3,892.2240
$19,461.1200
10
$3,730.0480
$37,300.4800
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Pasternack |
| Series | - |
| Package | Retail Package |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | Module |
| Frequency | 1GHz ~ 11GHz |
| Insertion Loss | 0.2dB |
| Applications | General Purpose |
| Power - Max | 600W |
| Coupling Factor | 35 ± 1.5dB |
| Coupler Type | Standard |
| Supplier Device Package | Module |