
1
$1,153.6000
$1,153.6000
5
$1,107.4560
$5,537.2800
10
$1,061.3120
$10,613.1200
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Pasternack |
| Series | - |
| Package | Retail Package |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | Module, SMA Connectors |
| Frequency | 500MHz ~ 1GHz |
| Insertion Loss | 0.4dB |
| Applications | General Purpose |
| Power - Max | 50W |
| Coupling Factor | 30 ± 1.25dB |
| Coupler Type | Standard |
| Supplier Device Package | Module |