
1
$1,131.2000
$1,131.2000
5
$1,108.5760
$5,542.8800
10
$1,085.9520
$10,859.5200
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Pasternack |
| Series | - |
| Package | Retail Package |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | Module, SMA Connectors |
| Frequency | 4GHz ~ 12.4GHz |
| Insertion Loss | 3.5dB |
| Applications | General Purpose |
| Power - Max | 100W |
| Coupling Factor | 3dB |
| Coupler Type | Standard |
| Isolation | 15dB |
| Supplier Device Package | Module |