
1
$6,854.4000
$6,854.4000
5
$6,580.2240
$32,901.1200
10
$6,306.0480
$63,060.4800
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Pasternack |
| Series | - |
| Package | Retail Package |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | Module |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Frequency | 26.5GHz ~ 40GHz |
| RF Type | SATCOM |
| Voltage - Supply | 12V ~ 16V |
| Gain | 46dB |
| Current - Supply | 350mA |
| Noise Figure | 5dB |
| P1dB | 11dBm |