
1
$6,193.6000
$6,193.6000
5
$5,945.8560
$29,729.2800
10
$5,698.1120
$56,981.1200
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Pasternack |
| Series | - |
| Package | Retail Package |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | Module, SMA Connectors |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Frequency | 6GHz ~ 18GHz |
| RF Type | SATCOM |
| Voltage - Supply | 12V ~ 16V |
| Gain | 45dB |
| Current - Supply | 315mA |
| Noise Figure | 3dB |
| P1dB | 16dBm |