
1
$10,311.8400
$10,311.8400
5
$9,899.3664
$49,496.8320
10
$9,486.8928
$94,868.9280
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Pasternack |
| Series | - |
| Package | Retail Package |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | Module, SMA Connectors |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Frequency | 100MHz ~ 6GHz |
| RF Type | VSAT |
| Voltage - Supply | 110V ~ 220V |
| Gain | 30dB |
| Current - Supply | 60mA |
| Noise Figure | 3.7dB |
| P1dB | 25dBm |
| Supplier Device Package | Module |