
1
$5,846.4000
$5,846.4000
5
$5,612.5440
$28,062.7200
10
$5,378.6880
$53,786.8800
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Pasternack |
| Series | - |
| Package | Retail Package |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | Module, SMA Connectors |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Frequency | 500MHz ~ 2.7GHz |
| RF Type | General Purpose |
| Voltage - Supply | 24V ~ 32V |
| Gain | 44dB |
| Current - Supply | 4A |