
1
$7,716.8000
$7,716.8000
5
$7,408.1280
$37,040.6400
10
$7,099.4560
$70,994.5600
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Pasternack |
| Series | - |
| Package | Retail Package |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | Module, SMA Connectors |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Frequency | 6GHz ~ 18GHz |
| RF Type | SATCOM |
| Voltage - Supply | 12V ~ 15V |
| Gain | 47dB |
| Current - Supply | 400mA |
| Noise Figure | 4.5dB |
| P1dB | 22dBm |
| Supplier Device Package | Module |