
1
$18,788.0000
$18,788.0000
5
$18,412.2400
$92,061.2000
10
$18,036.4800
$180,364.8000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Pasternack |
| Series | - |
| Package | Retail Package |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | Module |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Frequency | 26.5GHz ~ 40GHz |
| RF Type | Radar |
| Voltage - Supply | 12V |
| Gain | 35dB |
| Current - Supply | 3A |
| Noise Figure | 10dB |