
1
$13,972.0000
$13,972.0000
5
$13,413.1200
$67,065.6000
10
$12,854.2400
$128,542.4000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Pasternack |
| Series | - |
| Package | Retail Package |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | Module |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Frequency | 100MHz ~ 18GHz |
| RF Type | Radar |
| Voltage - Supply | 15V |
| Gain | 37dB |
| Current - Supply | 2.16A |
| Noise Figure | 6dB |
| P1dB | 31dBm |