
1
$6,809.6000
$6,809.6000
5
$6,537.2160
$32,686.0800
10
$6,264.8320
$62,648.3200
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Pasternack |
| Series | - |
| Package | Retail Package |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | Module |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Frequency | 17.5GHz ~ 21.5GHz |
| RF Type | Radar, VSAT |
| Voltage - Supply | 9V ~ 12V |
| Gain | 43dB |
| Current - Supply | 3.5A |
| Noise Figure | 5dB |
| P1dB | 37dBm |