
1
$1,736.0000
$1,736.0000
5
$1,666.5600
$8,332.8000
10
$1,597.1200
$15,971.2000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Pasternack |
| Series | - |
| Package | Retail Package |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | Module |
| Frequency | 18GHz ~ 26.5GHz |
| Insertion Loss | 1dB |
| Applications | General Purpose |
| Coupling Factor | 10dB |
| Coupler Type | Standard |
| Isolation | 30dB |