
1
$230.7088
$230.7088
10
$226.0944
$2,260.9440
25
$221.4800
$5,537.0000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Pasternack |
| Series | - |
| Package | Retail Package |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | Module |
| Frequency | 380MHz ~ 6GHz |
| Insertion Loss | 1.17dB |
| Applications | General Purpose |
| Power - Max | 300W |
| Coupler Type | Standard |
| Supplier Device Package | Module |