

1
$34.3392
$34.3392
10
$31.6736
$316.7360
25
$30.2512
$756.2800
100
$27.0480
$2,704.8000
250
$25.8048
$6,451.2000
600
$24.5504
$14,730.2400
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | STMicroelectronics |
| Series | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | PowerSO-10RF Exposed Bottom Pad (2 Formed Leads) |
| Current Rating (Amps) | 2.5A |
| Frequency | 945MHz |
| Power - Output | 18W |
| Gain | 16.5dB |
| Technology | LDMOS |
| Supplier Device Package | PowerSO-10RF (Formed Lead) |
| Voltage - Rated | 65 V |
| Voltage - Test | 28 V |
| Current - Test | 100 mA |