
1
$4.3120
$4.3120
10
$3.8416
$38.4160
25
$3.4608
$86.5200
100
$3.1584
$315.8400
250
$2.8448
$711.2000
500
$2.5536
$1,276.8000
1000
$2.1504
$2,150.4000
3000
$2.0496
$6,148.8000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | RICOH/Nisshinbo Micro Devices |
| Series | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | 6-XFDFN Exposed Pad |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Frequency | 3.3GHz ~ 5GHz |
| RF Type | Cellular, LNA |
| Voltage - Supply | 3.3V ~ 5.5V |
| Gain | 26dB |
| Current - Supply | 50mA |
| Noise Figure | 0.63dB |
| P1dB | 19dBm |
| Test Frequency | 4.4GHz, 4.7GHz, 5GHz |
| Supplier Device Package | 6-DFN (1.6x1.6) |