1
$2.4416
$2.4416
10
$2.1952
$21.9520
25
$2.0720
$51.8000
100
$1.7584
$175.8400
300
$1.6576
$497.2800
500
$1.4448
$722.4000
1000
$1.1984
$1,198.4000
2500
$1.1200
$2,800.0000
5000
$1.0752
$5,376.0000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Sanyo Semiconductor/onsemi |
| Series | - |
| Package | Tube |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Number of Circuits | 1 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Output | LVCMOS, LVTTL |
| Type | Fanout Buffer (Distribution) |
| Input | LVCMOS, LVTTL |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Voltage - Supply | 3V ~ 3.6V |
| Ratio - Input:Output | 1:4 |
| Differential - Input:Output | No/No |
| Supplier Device Package | 8-TSSOP |
| Frequency - Max | 140 MHz |